tamam
Jiaxing Dexun Co.,Ltd. 86-573-82716900 wendyl@dexun-hardware.cn

Özel metal damgalama parçaları

Damgalamanın üretim verimliliği yüksektir ve operasyon uygundur ve mekanizasyon ve otomasyonun gerçekleştirilmesi kolaydır.

Teklif Alın
Kalite Özel metal damgalama parçaları Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Özel metal damgalama parçaları

Özel metal damgalama parçaları

  • Sac metal damgalamayı özelleştirin

    Kalite Özel metal damgalama parçaları Hizmet

    Damgalama sırasında, kalıp, damgalama parçalarının boyut ve şekil doğruluğunu garanti eder ve genellikle damgalama parçalarının yüzey kalitesini bozmaz ve kalıbın ömrü genellikle uzundur, bu nedenle damgalama kalitesi sabittir, iyi değiştirilebilirlik ile "tamamen aynı" özellikleri.

    Ücretsiz Teklif

Jiaxing Dexun Co., Ltd.1997 yılında Tayvan menşeili olarak kurulmuş olup, OEM/ODM damgalama parçaları, derin çekme parçaları, standart kaynak bağlantı elemanları ve standart olmayan kaynak bağlantı elemanlarının tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı ile entegre profesyonel üretici ve ihracatçıyız.

* Jiaxing şehrinde bulunan, Şanghay, Hangzhou, Ningbo, Suzhou, bu önemli şehirlerden sadece 1 saatlik sürüş mesafesinde, ulaşım çok uygundur.

* Müşteriler için kalıp geliştirmek için gelişmiş ekipmanlara sahip 2 olgun kalıp geliştirme atölyesi.

* 2 Uluslararası onay, ISO9001, IATF16949 uyarınca doğrulayın ve sertifikalandırın, SGS ile çalışın, PPAP Seviye 3'ü çalıştırın.

* 2 kalite kontrol laboratuvarı, Ürünlerin kalitesini kesinlikle kontrol edin;doğrudan okuma spektrometreleri, çekme test makineleri, CMM makinesi, X-ışını kusur tespit cihazı dahil olmak üzere çeşitli kalite test makineleri ile donatılmıştır.

* 2 adet su verme ve tavlama ısıl işlem hattı.

* 2 adet otomatik kaynak hattı.

* 4 Toz boya ve Boyama hatları, Kaplama hatları

* 42 kişilik profesyonel Ar-Ge ekibi: 30 özel teknisyen ve 12 kıdemli mühendis.

* OEM/ODM ürünlerinin imalatında 20 yıllık deneyim

* 100 takım otomatik üretim makinesi: 10 takım otomatik damgalama ve derin çekme ekipmanı, 50 soğuk şekillendirme makinesi;Japonya, Almanya, vb ithal makinelerle donatılmış 40 diş taşlama makinesi.

* 175 çalışan

* 10 milyon aylık üretim kapasitesi

* 35 ülkeye ihracat yapıldı

* GM, John deere, Wal-Mart, vb.

* Çevre koruma konseptini uygulayın;Tesisleri ve süreçleri kesinlikle çevresel gereklilikler altında işletmek.

Müşteriler için en düşük fiyat ve en iyi kaliteyi sağlamak için aynı zamanda maliyet ve kaliteyi artırmak için gelişmiş ekipman kullanıyoruz.Sevkiyattan önce her parça ürünü test etmek için kalite kontrol uzmanlarımız ve mühendislerimiz var.Profesyonel hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.