tamam
Jiaxing Dexun Co.,Ltd. 86-573-82716900 wendyl@dexun-hardware.cn

Lazer Kesim Parçaları

Lazer noktası küçük olduğundan, enerji yoğunluğu yüksektir, kesme hızı hızlıdır, bu nedenle lazer kesim daha iyi kesim kalitesi elde edebilir.

Teklif Alın
Kalite Lazer Kesim Parçaları Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Lazer Kesim Parçaları

Lazer Kesim Parçaları

  • Lazer Kesim Parçaları

    Kalite Lazer Kesim Parçaları Hizmet

    Havacılık alanında, lazer kesim teknolojisi esas olarak titanyum alaşımı, alüminyum alaşımı, nikel alaşımı, krom alaşımı, paslanmaz çelik, berilyum oksit, kompozit malzemeler, plastikler, seramikler ve kuvars gibi özel havacılık malzemelerinin kesilmesi için kullanılır.

    Ücretsiz Teklif

Jiaxing Dexun Co., Ltd.1997 yılında Tayvan menşeili olarak kurulmuş olup, OEM/ODM damgalama parçaları, derin çekme parçaları, standart kaynak bağlantı elemanları ve standart olmayan kaynak bağlantı elemanlarının tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı ile entegre profesyonel üretici ve ihracatçıyız.

* Jiaxing şehrinde bulunan, Şanghay, Hangzhou, Ningbo, Suzhou, bu önemli şehirlerden sadece 1 saatlik sürüş mesafesinde, ulaşım çok uygundur.

* Müşteriler için kalıp geliştirmek için gelişmiş ekipmanlara sahip 2 olgun kalıp geliştirme atölyesi.

* 2 Uluslararası onay, ISO9001, IATF16949 uyarınca doğrulayın ve sertifikalandırın, SGS ile çalışın, PPAP Seviye 3'ü çalıştırın.

* 2 kalite kontrol laboratuvarı, Ürünlerin kalitesini kesinlikle kontrol edin;doğrudan okuma spektrometreleri, çekme test makineleri, CMM makinesi, X-ışını kusur tespit cihazı dahil olmak üzere çeşitli kalite test makineleri ile donatılmıştır.

* 2 adet su verme ve tavlama ısıl işlem hattı.

* 2 adet otomatik kaynak hattı.

* 4 Toz boya ve Boyama hatları, Kaplama hatları

* 42 kişilik profesyonel Ar-Ge ekibi: 30 özel teknisyen ve 12 kıdemli mühendis.

* OEM/ODM ürünlerinin imalatında 20 yıllık deneyim

* 100 takım otomatik üretim makinesi: 10 takım otomatik damgalama ve derin çekme ekipmanı, 50 soğuk şekillendirme makinesi;Japonya, Almanya, vb ithal makinelerle donatılmış 40 diş taşlama makinesi.

* 175 çalışan

* 10 milyon aylık üretim kapasitesi

* 35 ülkeye ihracat yapıldı

* GM, John deere, Wal-Mart, vb.

* Çevre koruma konseptini uygulayın;Tesisleri ve süreçleri kesinlikle çevresel gereklilikler altında işletmek.

Müşteriler için en düşük fiyat ve en iyi kaliteyi sağlamak için aynı zamanda maliyet ve kaliteyi artırmak için gelişmiş ekipman kullanıyoruz.Sevkiyattan önce her parça ürünü test etmek için kalite kontrol uzmanlarımız ve mühendislerimiz var.Profesyonel hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.