tamam
Jiaxing Dexun Co.,Ltd. 86-573-82716900 wendyl@dexun-hardware.cn

Haberler

Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - 20' Metal damgalama parçalarının konteyner teslimi

20' Metal damgalama parçalarının konteyner teslimi

September 27, 2022

Metal damgalama parçalarının 20 Ayak konteyner teslimatı

 

 

  hakkında en son şirket haberleri 20' Metal damgalama parçalarının konteyner teslimi hakkında en son şirket haberleri 20' Metal damgalama parçalarının konteyner teslimi

 

 

 

Otomobil parçaları üretiminden önce hammaddeler serbest bırakılır ve denetlenir.Bunu, saha operatörünün iş parçası üzerinde kendi kendini kontrol gerçekleştirdiği üretim sürecindeki inceleme izler.İlk numune incelemesi, malzeme ve boyut toleransının çizime uygun olup olmadığını doğrulamak için IPQC tarafından gerçekleştirilir (ilk inceleme, çalıştırma, kalıbın onarımı ve yakıt ikmali için yapılmalıdır).Muayene denetimi, ürün görünümünün yerinde ön onayı, önemli parçaların, bükülme çatlaklarının, önceden kesilmiş bakır telin, pürüzlü kenarların vb. görünümünü doğrulamak için yerinde örnekleme.

 

Numune muayenesi sevkiyattan önce yapılacak ve OQC hazırlanacaktır (denetim şartnamesi, sipariş verileri, AQL numune alma planı... Eşyaların muayenesini gerçekleştirin. Nitelikli muayeneden sonra sevk edilebilir.

 

Müşterilere parça işleme damgalama sürecinde, fabrika bir dizi malzeme denetimi, gelen denetim, süreç denetimi, sevkiyat denetimi, envanter yeniden denetimi vb.Fabrikadan, nihai ürüne kadar prova malzemelerinin aynı olduğundan, müşteri gereksinimlerini karşıladığından, yüksek kalitede olduğundan emin olun.