tamam
Jiaxing Dexun Co.,Ltd. 86-573-82716900 wendyl@dexun-hardware.cn

Haberler

Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Şanghay Uluslararası Otomotiv Klima ve Soğutma Teknolojisi Fuarı

Şanghay Uluslararası Otomotiv Klima ve Soğutma Teknolojisi Fuarı

October 22, 2022

Şanghay Uluslararası Otomotiv Klima ve Soğutma Teknolojisi Fuarı

 

Sergi tarihi : 1-3 Aralık 2022

Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde

Adres: 2345 Longyang Yolu, Pudong Yeni Bölgesi, Şanghay

 

Çin'in otomobil endüstrisi patlamasının hızı ile birlikte, mobil soğutma endüstrisi, ülkemizde üretimin tüm yönlerinden, satışlardan sonra olgunlaşana kadar hızlı bir gelişme eğilimi gösterdi, aynı zamanda, endüstrinin durumu, düşük karbon, çevre koruma ürünleri, kurumsal ürün yeniliğini ve endüstri yükseltmesini hızlandırır, büyük pazar potansiyeli şüphesizdir.

2022 Şangay uluslararası otomotiv iklimlendirme ve soğutma teknolojisi fuarı şimdiye kadar 20 yıl oldu, sergi mobil soğutma endüstrisinin gelişme trendini takip ediyor, sürekli yenilik, mobil soğutma endüstrisinde profesyonelliği ile ünlü, etkisi sadece dünya çapında değil ülke çapında ve Asya çapında ve dünya çapında da fuarın önemli bir profesyonelliği kapsamındadır.

Alanında, 2022 fuarı, geleneksel araç klima ürünleri, diğer otobüs klima ürünleri ve aksesuarları, frigorifik taşıma ekipmanları ve malzemeleri ve otomotiv termal yönetim sistemi ve aksesuarları ile diğer sergilerin kapsamlı bir gösteriminde, verimli mobil soğutma ticaretinin yaratılmasında öne çıkıyor. platform aynı zamanda, aynı zamanda işletmelerin pazar, entegrasyon ve gelişmeyi genişletme ihtiyaçlarını karşılamak için

 

Araçlar için klima ürünleri ve aksesuarları

Sergi kapsamı: kompresör, kondenser, evaporatör, radyatör, termostat, fan, elektrikli fan, ekran paketi, termal genleşme valfi, klima boruları, klima motoru, klima yatakları, kayışlar, anahtar, debriyaj, kaplin, yüksek ve alçak basınç valfi, solenoid valf, geri vites valfi, ısıtıcı, su deposu, contalar, depolama tankı, soğutucu akışkan, soğutucu akışkan ve diğer ürünler.

 

Araç klima üretim ekipmanları ve malzemeleri

Sergi KAPSAMI: ARAÇ klima üretim ekipmanları, boru hattı kesme, test aletleri, kalıplar, alüminyum, çelik, kauçuk, kompozit malzemeler ve diğer üretim malzemeleri.

 

Ticari araçlar için klima sistemi ve aksesuarları

Sergi kapsamı: Otobüs, kamyon vb. gibi ticari araçların klima sistemi ve ürünleri, otobüs kliması, kondenser, genleşme valfi, ısı pompası, sıcaklık kontrol cihazı, fan, boru hattı, elektrik kontrol sistemi ve diğerlerinin park kliması ve kompresörü ürün aksesuarları.

 

Otomotiv termal yönetim sistemi ve aksesuarları

Sergi kapsamı: Jiadao Otomotiv tarafından desteklenen özel alan, otomotiv motor soğutma sistemi, yeni enerji araç kabini, akü kabini termal yönetim sistemi ve genleşme valfi, solenoid valf, ısı eşanjörü, filtre, fan gibi ilgili yeni enerji aksesuarlarını tam olarak gösterecek. PTC, ısı pompası, soğutucu, kompresör, boru hattı and diğer ürün aksesuarları.